MAM’s Kinderopvang

MAM’s biedt, vanuit jarenlange ervaring, professionele kinderopvang voor kinderen in de leeftijd vanaf 3 maanden tot 13 jaar. MAM’s wordt gerealiseerd in ons huiselijke kinderdagverblijf en onze uitdagende buitenschoolse opvang. MAM’s biedt dagelijks, 52 weken per jaar, ervaringsgerichte kinderopvang, waarin kinderen met liefde en vakkennis worden geprikkeld om zelf te “ervaren” en te “doen” in een met zorg ingerichte omgeving. MAM’s sluit aan op uw opvoeding en is een vergroting van de leefwereld van uw kind. MAM’s realiseert samen met u als ouder(s)/verzorger(s) en de basisschool van uw kind(eren) de doorlopende ontwikkelingslijn vanaf 3 maanden tot 13 jaar. MAM’s specialisten zijn gastvrouw/gastheer en heten u van harte welkom. Meer over MAM’s »

MAM's Anne Frank

Mariannalaan 17b, 7316 DS Apeldoorn
Tel: 055 303 09 95
E-mail: annefrank@mamskinderopvang.nl

MAM's Canadalaan

Canadalaan 11, 7316 BV Apeldoorn
Tel: 055 - 522 50 85
E-mail: canadalaan@mamskinderopvang.nl

MAM's De Diamant

MAM's De Diamant in het Rooster, Zuidbroek
Adres: Laan v.d. Leeuw 299, 7324 BD Apeldoorn
Tel: 055 303 19 49
E-mail: dediamant@mamskinderopvang.nl

MAM's De Kring

Voldersdreef 304, postbus 3309, 7328 CA Apeldoorn
Tel: 055 - 533 21 19
E-mail: dekring@mamskinderopvang.nl

MAM's Epe

Hoofdstraat 50, 8162 AK Epe
Tel: 0578 - 61 48 85
E-mail: epe@mamskinderopvang.nl

MAM's Hertog van Gelre

Morellenlaan 47, 7322 JS Apeldoorn
Tel: 055 303 09 90
E-mail: hertogvangelre@mamskinderopvang.nl

MAM's Jachtlaan

Jachtlaan 191 - 193, 7312 CJ Apeldoorn
Tel: 055 - 355 06 88
E-mail: jachtlaan@mamskinderopvang.nl

MAM's Montessori Centrum

Lange Grafte 37, 7321 ZC Apeldoorn,
Tel: 055 - 360 62 34
E-mail: montessori@mamskinderopvang.nl

MAM's Montessori Kerschoten

Boerhaavestraat 111, 7316 LE Apeldoorn,
Tel: 055 - 360 62 34
E-mail: montessori@mamskinderopvang.nl

MAM's Sport&Avontuur

Berghuizerweg 153, Postadres MAM's Jachtlaan
Tel: 06-28551779
E-mail: sportavontuur@mamskinderopvang.nl
Mam's Kinderopvang © 2016 | Disclaimer | Contact
by Max